۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
اداره کل امور شاهد و ایثارگر
پذيرفته‌شدگان آزمون تعيين سطح نوبت اول به چه نكاتي بايد توجه كنند؟
رئيس مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي به تشريح جزئيات ثبت‌نام در كلاس‌هاي زبان براي دانشجوياني كه درآزمون تعيين سطح نوبت اول مجاز شده‌اند، پرداخت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، دكتر اميررضا شاهاني اظهار كرد: پيرو مصوبه شوراي برنامه‌ريزي آموزشي دانشگاه مورخ 97/1/21 و به منظور بهبود سطح زبان انگليسي دانشجويان دوره دكتري تخصصي مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي اقدام به برگزاري كلاس‌هاي آمادگي زبان انگليسي كرده است، كه شرط ورود به اين كلاس‌ها شركت در آزمون تعيين سطح زبان انگليسي و كسب حداقل نمره 200 از 1000مي‌باشد.

رئيس مركز سنجش و پذيرش ادامه داد: اولين آزمون تعيين سطح دانشجويان درتاريخ 97/2/14 برگزارشد و نتايج آن اعلام شده است كه با توجه به نمره كسب شده متقاضيان به سه سطح توانمندي دسته‌بندي مي‌شوند.

وي ادامه داد: داوطلباني كه نمره آزمون تعيين سطح آنها بين 200 تا 390 شده است بايد در كلاس‌هاي سطح يك ثبت‌نام كنند. داوطلباني كه نمره آزمون تعيين سطح آنها بين 400تا590 شده ات بايددر كلاسهاي سطح دو ثبت نام كنند و داوطلباني كه نمره آزمون تعيين سطح آنها بالاتر از 600 شده بايد در كلاسهاي سطح سه ثبت نام كنند.

شاهاني تصريح كرد: كلاس‌هاي فوق به دو صورت حضوري در تهران و الكترونيكي برگزار خواهد شد و هرترم به مدت يك ماه و نيم و 9 ساعت در هفته خواهد بود و در صورتي كه ميانگين نمرات كسب شده در آزمون‌هاي پايان هر ترم آموزشي، حداقل 50 باشد نمره مذكور به عنوان جايگزين نمره آزمون زبان EPTدانشجويان دوره دكتري تخصصي قابل پذيرش خواهد بود.

وي در پايان گفت: پذيرفته شدگان مي‌توانند در صورت تمايل از امروز شنبه 22 ارديبهشت ماه با مراجعه به سامانه مركزسنجش و پذيرش به نشانيENGLISH.IAU.AC.IR/ept تا ساعت 24 روز 25 ارديبهشت نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

تاریخ:
1397/02/23
تعداد بازدید:
102
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal