۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير
اداره کل امور شاهد و ایثارگر
ابلاغ بخشنامه معافيت مالياتي براي فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامي
مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه از حمايت هاي دانشگاه آزاد اسلامي از اساتيد و كاركنان ايثارگر خبر داد.

دكتر حسين نصيرزاده مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: هدف از اين بخشنامه، اجراي صحيح قوانين و مقررات موجود درخصوص اعضاي هيات علمي و كاركنان شاهد و ايثارگر شاغل در دانشگاه آزاد اسلامي است و براي اجرايي شدن كامل قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران نشست هاي متعددي با حوزه هاي مختلف آموزش و اداري و مالي دانشگاه صورت گرفته است.

مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي با تاكيد بر اينكه سعي شده تمامي حمايت هاي لازم براي اساتيد و كاركنان شاهد و ايثارگر در دانشگاه صورت گيرد، گفت: درخصوص بكارگيري اساتيد بازنشسته ايثارگر آيين نامه اي مطابق قانون جامع خدمات رساني ايثارگران طراحي شده كه در آينده نزديك به همه واحدها ابلاغ مي شود.

وي افزود : اخيرا جهت حمايت از اساتيد و كاركنان شاهد و ايثارگر با همكاري اداره كل امور مالي سازمان مركزي دانشگاه، بخشنامه اي با عنوان معافيت مالياتي براي فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان بالاي 12 ماه حضور در جبهه تهيه و ابلاغ شده و موضوع بيمه 7% آنان نيز در حال پيگيري جدي است.

مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان كرد: اساتيد شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي مي توانند براي پيگيري امور خود به دفاتر ستادهاي شاهد و ايثارگر در واحدهاي دانشگاهي مراجعه كنند.

تاریخ:
1396/11/02
تعداد بازدید:
892
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:54
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal