یدالهی اصلان خبرداد:  تولید و اهداء بیش از ۱۲هزار ماسک به مناطق کم برخوردار همدان
یدالهی اصلان خبرداد:  تولید و اهداء بیش از ۱۲هزار ماسک به مناطق کم برخوردار همدان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: با توجه به موج رو به افزایش کرونا در خردادماه، دانشگاه آزاد اسلامی همدان بیش از 12 هزار ماسک در میان حاشیه نشینان و نقاط کم برخوردار شهر همدان تولید و توزیع نمود.

ابوالفضل یدالهی اصلان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی واحد همدان با توجه به خطر فعال شدن موج دوم شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و با توجه به رزمایش همدلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در اقدامی خیرخواهانه، با همکار گروههای جهادی همدان به دوخت و توزیع بیش از ۱۲هزار ماسک در مناطق کم برخوردار شهری مبادرت نمود.

وی ضمن تشکر از همکاری گروههای جهادی شهرستان همدان به خصوص دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی همدان که در اجرای این امر خیر سهیم بودند ابراز داشت: مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان همیشه در فعالیت‌های جهادی پیش قدم هستند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با اشاره به پویش سراسری حمایت از اقشار آسیب دیده از انتشار ویروس کرونا گفت: اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی همدان با پیگیری کانون بسیج اساتید این واحد دانشگاهی اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی چند میلیونی و اهداء آن به نیازمندان نمودند.

وی به تخصیص تخت و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای بیماران کرونایی در داخل شهر همدان اشاره کرد و افزود: علاوه بر موارد فوق الذکر، این واحد دانشگاهی با استفاده از ظرفیت های منابع انسانی و تجهزاتی خود، اقدام به تولید الکل اتانول با خلوص بیش از ۷۰ درصد نموده است که اخذ مجوزهای مورد نیاز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دست اقدام است.

یدالهی اصلان ابراز امیدواری کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همدان بتواند نقش خود را در کنترل و نابودی ویروس کرونا به خوبی و با مدیریت صحیح منابع و امکانات، ایفا نماید.