یادواره شهدای دانشجوی شهرستان – همکلاسی های آسمانی و شهدای مدافع حرم
یادواره شهدای دانشجوی شهرستان – همکلاسی های آسمانی و شهدای مدافع حرم

برگزاری یادواره شهدای دانشجوی شهرستان و شهدای مدافع حرم در شهر شهید پرور و تاریخی زواره چهارشنبه 98/11/16

یادواره شهدای دانشجوی شهرستان اردستان  و شهدای مدافع حرم با حضور امام جمعه زواره ، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار زواره ، جانشین فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان ،مسئول ستاد شاهد و ایثارگران استان اصفهان،  سایر مسئولان  ،اساتید ،دانشجویان و کارکنان دانشگاه ، به همت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره و با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان و ستاد شاهد و ایثارگر برگزار شد.

دکتر صادقی رئیس دانشگاه در  حاشیه این مراسم  با گرامیداشت ایام الله  دهه فجر و با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند :زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست اظهار داشت:کشور ما اگر قله های رفیع پیشرفت را  درنوردیده به خاطر مجاهدت شهدا بوده و جوان های این مرز و بوم باید بیش از پیش با افکار کسانی که از انقلاب اسلامی  دفاع کردند آگاه شوند.

وی افزود:شهدا و جانبازان در راه انقلاب از هیچ چیزی دریغ نکردند و مایه افتخار هستند. ما موظفیم که  نگذاریم رنگ و بوی شهادت کم رنگ شود و وظیفه ما این است که با برگزاری بزرگداشت برای شهدا ،خانواده آنها را تکریم کنیم و قدرشناس خدمات آنها باشیم و از حضور مهمانان و  مسئولین در گردهمایی تشکر کرد.

سحنرانی سعید عاکف نویسنده کتاب پرتیراژ خاکهای نرم کوشک، نغمه سرایی جواد معینی خواننده انقلابی ، پخش نماهنگ و کلیپ و تجلیل از خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه های این یادواره بود

  • منبع خبر : ستاد شاهد زواره