گلباران  و غبار روبی مزارشهدای روانسر
گلباران  و غبار روبی مزارشهدای روانسر

جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر، کاروان زیر سایه خورشید از مشهد مقدس و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به مناسبت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به‌خصوص نهادینه کردن ایثار‌اجتماعی اقدام به گلباران و غبارروبی مزار شهدا نمودند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز روانسر؛ جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر، کاروان زیر سایه خورشید از مشهد مقدس و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به مناسبت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به‌خصوص نهادینه کردن ایثار‌اجتماعی اقدام به گلباران و غبارروبی مزار شهدا نمودند.

در این دیدار جناب ماموستا ملایحیی شهبازی امام جمعه موقت شهر روانسر، خانم لیلا حسینی مسئول ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر، ، جناب سرهنگ الفتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و شهریار محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان روانسر به همراه جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه از مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آوردند.

جناب ماموستا ملایحیی شهبازی درباره تاثیر فرهنگ ایثار اجتماعی بر افراد جامعه گفت: فرهنگ ایثار و از خود گذشتن برای دیگران، نقطه قوتی است که شرایط خدمت‌رسانی بدون چشم داشت را برای آنان که ایثار می‌کنند، پدید می‌آورد. ایثارگری در دوران دفاع مقدس شکل و شمایلی دیگر داشت که ایثارگران با گذشتن از بزرگترین سرمایه خود که همان جان انسان است برای آرامش و آسایش هم‌نوعان خود گام بر می‌داشتند.

مسئول شاهد و ایثارگر دانشگاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و علی الخصوص دو دانشجوی شهید این مرکز دانشگاهی تداوم فرهنگ شهادت را رسالتی مهم بر عهده دانشگاهیان دانست و افزود: همه ما امنیت و آرامش را مدیون شهدایی هستیم که جان خود را به انقلاب و اسلام هدیه کردند، لذا تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده­های معظم آنان رسالت تمامی ایرانیان است.

کاروان “زیر سایه خورشید” از مشهد مقدس نیز مزار شهدای روانسر را معطر به شمیم حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) نمود.

  • منبع خبر : ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی روانسر