گرامیداشت بازگشت اسرا به میهن/ از غبارروبی مزار شهدای گمنام تا تجلیل آزادگان
گرامیداشت بازگشت اسرا به میهن/ از غبارروبی مزار شهدای گمنام تا تجلیل آزادگان

مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به کشور در این دانشگاه با تجلیل از آزادگان و غبارروبی مزار شهدای گمنام برگزار شد.

سیداحمد موسوی از برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز گفت: مراسم سی‌امین سالروز ورود آزادگان به میهن با غبارروبی مزار شهدای گمنام و حضور تعدادی از استادان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.

وی با بیان اینکه از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان از آزاده سرافراز نعمت‌الله بهزادی با اهدای لوح سپاس، تجلیل شده است، عنوان کرد: آزادگان سرمایه‌های کشور و انقلاب هستند و نیاز به معرفی و شاخص‌سازی  این اسوه‌ها در دانشگاه داریم.

مدیر امور شاهد و ایثارگران واحد اهواز افزود: تاکنون دانشگاه آزاد اسلامی اقدامات مناسب در راستای معرفی و ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های آزادگان در این دانشگاه انجام داده است که می‌توان مواردی مانند جذب استادان، ایجاد تسهیلات ویژه برای ایثارگران و خانواده‌ آنان را نام برد.

موسوی درباره برگزاری ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان توضیح داد: با توجه به تعطیلی دانشگاه و شیوع کرونا، سعی شد برنامه‌ها به‌صورت مجازی اجرا شوند که در این خصوص اقدام به فضاسازی و تزیین محیط دانشگاه کرده‌ایم.