مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از برگزاری نوزدهمین کنگره شهدای گمنام در این واحد دانشگاهی خبر داد.

محسن اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری نوزدهمین کنگره شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد خبر داد و اظهار کرد: امسال هم مانند سال‌های گذشته نوزدهمین کنگره شهدای گمنام، ۹ شهید دفاع مقدس و دو شهید مدافع حرم شامگاه چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ در جوار معراج الشهدای گمنام مسجد شهید صدوقی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد افزود: ۲۰ سال پیش، هشت شهید گمنام برای نخستین بار در کشور به همت دانشجویان انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد تدفین شدند و بعد از آن تربیت‌یافتگان این مکتب عظیم دو شهید مدافع حرم دانشجوی دانشگاه محمدخانی و شیخ‌الاسلام بودند.

وی با بیان اینکه مراسم به‌صورت برخط و مجازی از صفحه اینستاگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد iauyazd_ac_ir @ پخش می‌شود، اضافه کرد: این برنامه به همت بسیج دانشجویی و امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار می شود و دانشجویان بسیجی دانشگاه هر سال با برگزاری کنگره شهدای گمنام، یاد و خاطره این شهیدان را در دانشگاه و شهر یزد زنده نگه می‌دارند. امسال در حاشیه کنگره برنامه‌های متنوع فرهنگی این یادواره، برپایی نمایشگاه و حضور و نوای گرم مداح کشوری حاج میثم مطیعی را در برنامه خواهیم داشت.