نامگذاری دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس به‌نام سردار فرزانه
نامگذاری دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس به‌نام سردار فرزانه

دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس به‌مناسبت هفته پژوهش به‌نام شهید سردار حاج رضا فرزانه نامگذاری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهر قدس، ساختمان دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس در مراسمی به مناسبت آغاز هفته پژوهش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته‌ای و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی به‌نام سردار حاج رضا فرزانه نامگذاری شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس در این مراسم با بیان اینکه شهدا چراغ روشنی‌بخش کشور هستند، اظهار کرد: نامگذاری دانشکده علوم انسانی این واحد دانشگاهی به‌نام سردار شهید حاج رضا فرزانه قرار بود در هفته بسیج انجام شود که به علت محدودیت‌های ستاد ملی کرونا این مراسم به هفته پژوهش موکول شد.

عبدالله قاسمی‌پیربلوطی افزود: در کنار مزار شهدای گمنام دانشگاه با خود عهد می‌بندیم که با تلاش مضاعف در موضوع تولید علم بیش از گذشته در عرصه پژوهش‌های علوم و فناوری ورود کرده و در برنامه علمی صنعت و تجارت با ورود به نیازمندی‌های صنایع به‌عنوان دانشگاه نسل چهارم در حل مسئله و ماموریت‌گرایی نقش‌آفرینی کنیم و در این زمینه اقداماتی با شرکت‌های صنایع منطقه‌ای انجام دادیم.

وی با یادآوری سه برنامه هفته پژوهش و فناوری که در کنار گلزار شهدای گمنام و مسجد پیامبر اعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس برگزار خواهد شد، گفت: سال جاری شهادت «دکتر محسن فخری‌زاده» در بیداری ملت و عزت، سرافرازی و بزرگی ملت ایران حلاوتی فراموش ناشدنی را رقم‌زده است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس اضافه کرد: به برکت مقاومت، پایداری، عشق، ایثار شهدا و تلاش حداکثری دانشمندان جهاد علمی و شهدای هسته‌ای که همیشه پیرو سیره اهل‌بیت و رهنمودهای امام راحل بودند، ریشه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مستحکم‌تر و قوی شده است.

قاسمی‌پیربلوطی عنوان کرد: به همین مناسبت ساختمان دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس را در هفته پژوهش به نام سردار شهید حاج رضا فرزانه نامگذاری کرده و امیدوارم با زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهدا اقدام کوچکی در برآورده کردن اهداف و آرمان‌های نظام و انقلاب برداشته باشیم.