مهندس صالحی آرا به مناسبت روز شهید پیامی صادر کرد
مهندس صالحی آرا به مناسبت روز شهید پیامی صادر کرد

مهندس صالحی آرا رییس مرکز امور شاهد و ایثارگران به مناسبت روز شهید پیامی صادر کرد

مهندس احمد صالحی آرا رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز شهید پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا والصديقين

امروز فضيلت زنده نگه داشتن ياد شهدا كمتر از شهادت نيست. (مقام معظم رهبري)

« سلام و درود خداوند بر ارواح مطهر شهیدان که به مصداق آیه شریفه «والسابقون السابقون» گوی سبقت را در اخلاص، شجاعت و ایثار ربودند و میادین عزت و شرف را یکی پس از دیگری درنوردیدند و با نثار جان خویش به اوج سعادت که همان مقام شهادت است دست یافتند.
۲۲ اسفند كه در آستانه بهار طبيعت به نام روز شهدا نام گرفته، بهترين فرصتي است كه به ياد آوريم بهار امروز عزت، استقلال و آزادي اين ملت با نسيم خوش شهادت در اين كشور مستقر شده و توانسته كه ريشه هاي بي عدالتي و ظلم پذيري را از جاي در آورد.
بي شك بزرگداشت ياد و خاطره شهدا تكليفي واجب بر همه ماست. زيرا بر همگان روشن است كه عزت، پيشرفت، اقتدار و صلابت امروز كشور بيش از هر چيز مرهون فداكاري اين عزيزان است كه در روزهاي سخت و سرنوشت ساز با سپر ساختن سينه هاي خود و ايستادن در مقابل خطرات، صبورانه از كيان ميهن عزيزمان ایران اسلامي دفاع كردند و در اين راه پرافتخار، جان خود را در طبق اخلاص نهاده و تقديم اسلام و انقلاب نمودند .
اينجانب ۲۲ اسفند كه به گراميداشت روزشهدا نامگذاري شده است را به خانواده هاي معظم شهدا گرانقدر و ايثارگران سرافراز تبريك عرض نموده و توفيقات روز افزونشان را از خداوند متعال خواستارم. اميد است كه خداوند متعال به همه ي ما توفيق رهروي راه شهدا و ثابت قدم ماندن در اين مسير را عنايت کند.