فعالیت ستادهای شاهد و امور ایثارگران واحدها به‌صورت متمرکز در مراکز استان انجام خواهد شد
فعالیت ستادهای شاهد و امور ایثارگران واحدها به‌صورت متمرکز در مراکز استان انجام خواهد شد

با توجه به اینکه از این پس فعالیت ستادهای شاهد و امور ایثارگران واحدها به‌صورت متمرکز در مراکز استان انجام خواهد شد، امیدواریم خدمات‌رسانی با قدرت و همت بیشتر و با عمل انقلابی دنبال شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد اردبیل،احمد صالحی‌آرا صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با قدردانی از فعالیت‌های انجام‌گرفته در ستاد شاهد و امور ایثارگران این دانشگاه اظهار کرد: «با توجه به اینکه از این پس فعالیت ستادهای شاهد و امور ایثارگران واحدها به‌صورت متمرکز در مراکز استان انجام خواهد شد، امیدواریم خدمات‌رسانی با قدرت و همت بیشتر و با عمل انقلابی دنبال شود.»

وی افزود:‌ «در مرکز شاهد و ایثارگران فرصت خدمت‌رسانی به این قشر را پیدا کردیم و سعی می‌کنیم، این خدمت با عشق و علاقه همراه باشد تا به ثمر برسد. یکی از وظایف این است که جامعه شاهد و ایثارگر را از آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی نجات دهیم. به همین منظور باید حرمت این عزیزان بیش‌ازپیش در جامعه حفظ شود.»

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: «وظیفه دیگر این است که این دانشجویان را بر اساس آنچه قانون تعیین کرده و با اخلاص و عشق تا سرمنزل مقصود هدایت کنیم.»

صالحی‌آرا گفت: «گام دوم انقلاب با خون شهید سلیمانی رنگ و بوی بهتری پیدا کرد و زمینه‌ساز حرکت جدید، پیوسته و انقلابی شد. اکنون در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی قرار داریم. در گام دوم انقلاب تحول اساسی و حرکت انقلابی برای جبران آنچه تاکنون میسر نشده لازم بوده و در این گام انتظاری که ولایت از ما دارد یک عمل انقلابی همراه با بصیرت است. این عمل در مبحث علمی و آموزشی هم باید انجام شود.»

در این مراسم از خدمات اباصلت امیری مسئول سابق ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل قدردانی و محمد قهرمانی به‌عنوان مسئول جدید ستاد شاهد و ایثارگران این دانشگاه معرفی شد.