مراسم حسینیه سیار در منزل شهید “حاج علی محمد قربانی” برگزار می‌شود
مراسم حسینیه سیار در منزل شهید “حاج علی محمد قربانی” برگزار می‌شود

مراسم حسینیه سیار در دهه دوم محرم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در منزل شهید "حاج علی محمد قربانی" برگزار می شود.

معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج شهرداری اهواز در دهه دوم محرم مراسم حسینیه سیار با مرثیه سرای مداح اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام حاج آقا ایمان عسکری جمعه شب مورخ۹۹/۰۶/۲۰ ساعت ۲۰:۴۵ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در منزل شهید حاج علی محمد قربانی برگزار می شود.
سردار حاج علی محمد قربانی بیستم آبان ۱۳۴۶ در خانواده­ای متدین از روستای بنوار ناظر حد فاصل شهرهای اندیمشک و دزفول چشم به جهان گشود. با آغاز جنگ تحمیلی به عضویت بسیج نوجوانان درآمد و در سال ۱۳۶۱ در حالیکه فقط ۱۵ سال داشت راهی جبهه شد و در عملیات بیت المقدس شرکت کرد.
او در سال ۱۳۶۳ به عضویت رسمی سپاه پاسداران درآمد و پس از آن در عملیات­هایی مانند والفجر ۸، والفجر ۱۰، بیت المقدس ۷ و در عملیات کربلای ۴ به عنوان معاون دسته­ غواصان به آغوش خطر رفت.
وی همچنین در تیپ سوم لشکر هفت به فرماندهی گروهان مستقل کماندویی منصوب شد.او بعدها تحصیلات خود را در رشته مدیریت برنامه ­ریزی آموزشی در دانشگاه آزاد واحد دزفول به پایان رساند و در سال ۱۳۸۲ به مدیریت بانک انصار شهرستان دزفول منصوب شد و از سال ۱۳۸۸ تا پایان سال ۹۳ سمت معاون حراست شهرداری اهواز را بر عهده گرفت.
آخرین مسئولیت ایشان جانشین مدیرعامل شرکت خدماتی، رفاهی، پشتیبانی سازمان آب و و برق خوزستان (ساب) بود و سرانجام  در مهر ۱۳۹۴ عازم سوریه شد و در نوزده بهمن ۹۳ به درجه رفیع شهادت نایل شد.