لزوم نگاه ویژه‌ برای حل مشکلات دانشجویان شاهد
لزوم نگاه ویژه‌ برای حل مشکلات دانشجویان شاهد

معاون اجرایی مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای حل مشکلات دانشجویان خانواده‌ شاهد مسئولان امر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خاش،‌ حسن شیرزاد ظهر امروز در حاشیه دیدار از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش درباره ارائه خدمات به دانشجویان خانواده شهدا و ایثارگران اظهار کرد: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران امری مهم و لازم بوده و هرچه در این زمینه فعالیت کنیم کم است و نیاز به تلاش مضاعف داریم.

وی افزود: برای حل مشکلات دانشجویان خانواده‌های شاهد و ایثارگر، مسئولان امر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید نگاه ویژه‌ای داشته باشند و ارتباط و تعامل مسئولان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با دانشجویان خانواده شهدا و ایثارگران بیش از پیش تقویت شود.

معاون اجرایی مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی بر برگزاری جلسات ستاد شاهد و برگزاری کمیته سه‌نفره آموزش برای حل مشکلات تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر تأکید کرد.

ابراهیم صباغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش نیز ارائه خدمت به دانشجویان خانواده شهدا و ایثارگران را امری مهم برشمرد و از تلاش مضاعف کارکنان این دانشگاه بر حل مشکلات این دانشجویان گفت.

وی افزود: کارکنان این دانشگاه خدمت به دانشجویان به‌ویژه دانشجویان خانواده شاهد و ایثارگران را وظیفه خود می‌دانند؛ چراکه امنیت و آسایش امروز ما و موفقیت‌های علمی دانشگاه‌ها، مرهون خون شهدا و ایثارگری و جانفشانی آنان است.

سمیه جمشیدزهی مسئول ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش نیز به بیان گزارشی از عملکرد این ستاد پرداخت و برخی مشکلات موجود در این حوزه را برشمرد.

به گزارش آنا، در پایان این جلسه حسن شیرزاد و محمدعلی جهانیان به همراه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش و مسئولان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در مزار شهدای گمنام خاش حضور یافته و با نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.