فعالیت ۱۹ هزار کارمند بسیجی در دانشگاه آزاد اسلامی
فعالیت ۱۹ هزار کارمند بسیجی در دانشگاه آزاد اسلامی

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به فعالیت ۱۹ هزار کارمند بسیجی در دانشگاه آزاد گفت: باید تفکر بسیجی در دانشگاه عملیاتی شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه اعضای شورای فرماندهی بسیجیان و سرگروه صالحین دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

حسین نصیرزاده در این جلسه با اشاره به شکل‌گیری بسیج مستضعفین بافرمان امام خمینی (ره) گفت: بسیج از ابتدای تأسیس تا امروز همواره در فراز و نشیب‌های انقلاب اسلامی و عرصه‌های سازندگی کشور حضور مؤثر داشته و دارد.

وی با تأکید بر اینکه بسیج دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را وظیفه مهم و اساسی خود می‌داند، اظهار داشت: بسیجیان با تفکر بسیجی و حضور همیشه درصحنه، بارها و بارها خلوص نیت و عمل خود را به اثبات رسانده و رضای خدا را در فعالیت‌های خویش مدنظر قرار می‌دهند.

نصیرزاده با اشاره به جنگ تحمیلی و دفاع جانانه مردم از کشور، افزود: اگرچه جنگ نظامی سال‌هاست که به پایان رسیده اما دشمن با طراحی جنگ نرم که شامل اقدامات روانی و تبلیغاتی است، بار دیگر کشور را مورد هدف قرار داده است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه بسیجیان باید بصیرت دینی و سیاسی داشته باشند، ادامه داد: بسیجیان همان‌طور که خود را در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی به اثبات رساندند، باید در مبارزه با جنگ نرم با هوشمندی و سربلندی بیرون بیایند.

وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای ۱۹ هزار کارمند بسیجی است، خاطرنشان کرد: در این دانشگاه باید تفکر بسیجی عملیاتی شود و دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی حرکتی رو به‌ جلو داشته باشد.

نصیرزاده نیاز امروز دانشگاه آزاد اسلامی را ایجاد تغییراتی در حوزه فرهنگ و آموزش دانست و افزود: این دانشگاه باید به کمک کارمندان بسیجی خود برنامه‌هایی فرهنگی را در تراز انقلاب اسلامی اجرا کند و در راستای تربیت دانشجویانی متعهد و انقلابی که آینده‌سازان این کشور هستند، گام بردارد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه باید منویات مقام معظم رهبری در این دانشگاه جاری شود، گفت: کارآمدی دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی زمینه‌ها باید کاملاً مشهود و محسوس باشد که تحقق این امر نیازمند تفکر بسیجی، انقلابی و اسلامی کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان است.

در ادامه این مراسم از بسیجیان فعال در حوزه‌های مختلف با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.