۱۲ بهمن و دهه مبارک فجر از روزهای ماندگار در تاریخ هستند
۱۲ بهمن و دهه مبارک فجر از روزهای ماندگار در تاریخ هستند

بمناسب گرامیداشت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، و سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن اسلامی، با حضور مسئولین، کارکنان و دانشجویان، مراسمی در مسجد پیامبر اعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن؛ حجت الاسلام سید محمد حسینی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: ۱۲ بهمن و دهه مبارک فجر از ایام الله و روزهای ماندگار در تاریخ می باشند.

وی افزود: پیوند امام  و امت انقلابی را رقم زد که امید را در دل آزادگان آزادی خواهان و مستضعفان زنده کرد و کاخ های ظلم و ستم را به لرزه درآورد.

حسینی تصریح کرد: اتکا به خدا و ایمان به او و ولایتمداری ملت ایران از مهم ترین عوامل پیروزی آن ها به شمار می آید وملت ایران برای تحقق ارزش های دینی و انسانی در جامعه به پا خواستند و در راه این هدف والا از ایثار مال و جان دریغ نکردند.

معاون نهاد رهبری در دانشگاه رودهن خاطر نشان کرد: درخت این انقلاب با خون شهیدان آبیاری شد و آنچه تا الان این انقلاب را پابرجا نگه داشته الطاف الهی ، ائمه و خون بر زمین ریخته شهدا بوده است و ما وظیفه داریم به پاس قدردانی از خون شهدا و مجاهدت امام و اصحاب امام در پایبندی به ارزش ها و تحقق آن در جامعه نهایت سعی و تلاش را داشته باشیم.

وی در ادامه سخنانش گفت: از عنایات الهی بر این سرزمین وجود ملتی وفادار، خداباور و جانفشان در راه آرمان ها و ارزشهاست و دیگر بهره مندی از مقتدا و پیشوائی بصیر، شجاع و حکیم که پیامبرگونه سکان کشتی انقلاب و نظام را در دست دارد و رهبری می کند.

وی در خاتمه گفت:  بایستی توجه داشت همان گونه که پیروزی انقلاب در سایه همراهی ملت با امام بدست آمد، تداوم انقلاب و حفظ ارزش ها نیز در سایه تبعیت و همراهی با رهبر عالیقدر و معظم انقلاب است.کسی که خداوند، محور تصمیمات اوست و جزء به مصلحت دین ، ملت و نظام نمی اندیشد. ما باید درس همراهی با ولایت و تبعیت از آنان را از شهدا بیاموزیم.

شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی که محبوب همه دل ها آزادی خواهان و خداباوران است ، قسم جلاله یاد می کند که از راه های عاقبت بخیری، تبعیت و پیوند با رهبر حکیم و فرزانه امام خامنه ای است.

درپایان، با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهید گمنام دانشگاه برگزار شد