شروع سال تحصیلی جدید مدارس سما اهواز با حضور رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی
شروع سال تحصیلی جدید مدارس سما اهواز با حضور رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی

شروع سال تحصیلی جدید مدارس سما اهواز با حضور مهندس احمد صالحی آرا رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی آغاز گردید

در این مراسم حجت الاسلام فرج الله براتی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و آرزوی قبولی عزاداری همه در ماه محرم، آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

وی افزود: هر جریانی دارای شروع است و ماه مهر نیز موسم شروع سال تحصیلی و در واقع بهار تعلیم و تربیت است و از این حیث همه ما از این دوران خاطره های بسیار خوبی در ذهن داریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با اشاره به توجه ویژه دانشگاه به مدارس سما اهمیت به مسائل فرهنگی و خانوادگی را در کنار مهارت آموزی و فراگیری علم از برنامه های این مدارس دانست. در ادامه نیز پس از نواخته شدن زنگ شروع سال تحصیلی، دانش آموزان با عبور از زیر کلام الله مجید راهی کلاس های درس شدند.

شایان ذکر است مراسم شروع سال تحصیلی جدید مدارس سما اهواز با حضور احمد صالحی آرا رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام براتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان، شهرام شهرویی سرپرست دبیرخانه هیأت امناء استان خوزستان، مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان  و احسان یعقوبی زاده مدیر کل حراست دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاه  و خانواده های دانش آموزان در دبستان پسرانه تازه تأسیس سما اهواز برگزار شد.