سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود
سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سومین جشنواره آموزشی‌تحصیلی جایزه ملی ایثار به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حسین نصیرزاده با بیان اینکه سومین دوره جشنواره آموزشی-تحصیلی جایزه ملی ایثار، سه‌شنبه هفتم اسفند به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، گفت: در این مراسم، وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس حوزه علمیه قم و معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید حضور دارند.

وی با بیان اینکه همسر و فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان ۲۵ درصد به بالا و همسر و فرزندان آنها دانشجویان مشمول شرکت در این جشنواره هستند، گفت: ارتقای سطح تحصیلی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر، افزایش انگیزه و تحرک تحصیلی، ایجاد رقابت سازنده و اثربخش در بین جامعه هدف شاهد و ایثارگر و شناسایی و تجلیل از چهره‌های موفق و برتر شاهد و ایثارگر از جمله اهداف برگزاری سومین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار است.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بیشترین تعداد نخبه علمی و منتخبین سومین جشنواره جایزه ملی ایثار متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: از مسئولان حوزه ایثارگری از ستاد کل نیروهای مسلح، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی دعوت به عمل آمده تا در این مراسم شرکت کنند.