ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به نام «شهید دایی‌زاده» مزین شد
ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به نام «شهید دایی‌زاده» مزین شد

ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر به نام «شهید محسن دایی‌زاده» مزین و از خانواده وی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بردسیر در راستای تکریم مقام شهدا، رئیس و جمعی از معاونان و  استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با خانواده شهید «محسن دایی‌زاده»، نخستین دانشجوی شهید این دانشگاه دیدار و از صبر و استقامت آنان تجلیل کردند.

در این دیدار صمیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، مدافع امنیت و مدافع حرم گفت: «شهید محسن دایی زاده» برای حفظ امنیت کشور، جان پاک خود را نثار انقلاب کرد.

افشین صالحی با ابلاغ پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به خانواده شهید دایی‌زاده افزود: «شهید دایی‌زاده، الگویی برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.»

وی به نقش شهدا در حفظ و حراست از آرمان های انقلاب و نظام پرداخت و گفت: به منظور زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این شهید والامقام، ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به نام «شهید محسن دایی زاده» مزین شد.»

در این دیدار صمیمی، پدر شهید «محسن دایی‌زاده» با قدردانی از دانشگاه آزاد اسلامی به بیان خاطراتی درباره فرزند شهیدش پرداخت.

شهید محسن دایی‌زاده ۶ مهر۱۳۶۶ در خانواده‌ای متدین متولد شد. این شهید والامقام پس از اخذ مدرک دیپلم، خدمت سربازی را در بندر انزلی گذراند و سال ۱۳۹۱ به عضویت نیروی انتظامی درآمد.

وی سال ۱۳۹۲ به‌عنوان تکاور به مرز میرجاوه اعزام شد و اسفند ۱۳۹۵ ازدواج کرد. شهید «محسن دایی‌زاده» که در رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر نیز مشغول به تحصیل بود، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ در منطقه مرزی میرجاوه، هنگام تعویض پست بین میل ۹۹ و ۱۰۰، مورد حمله و کمین گروهک تروریستی تکفیری جیش‌الظلم قرار گرفت و همراه با هشت نفر از نیروهای هنگ مرزی به فیض شهادت نائل شد.