زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت و ایثار برنامه‌های دشمن را نقشه بر آب خواهد کرد
زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت و ایثار برنامه‌های دشمن را نقشه بر آب خواهد کرد

رئیس مرکز شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: روایت‌گری دوران دفاع مقدس و زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت و ایثار برنامه‌های دشمن را نقشه بر آب خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین نصیرزاده در بازدید خود از دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در برنامه روایت‌‎گری دوران دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

وی در این برنامه گفت: انقلاب اسلامی ایران و مردم آسایش و اقتدار امروز خود را  مدیون خون شهدا هستند و باید برای حفظ این روحیه در نسل حاضر و جوان امروز با روایت و به تصویر کشیدن این ازخودگذشتگی‌ها گسست و خلأ بین نسل‌ها را ترمیم کرد.

رئیس مرکز شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: وظیفه شما عزیزان در  استان سیستان و بلوچستان به‌عنوان خط مقدم مبارزه با استکبار که  باب شهادت و رشادت در این استان هنوز باز هست بسیار خطیر و حساس بوده  و این‌گونه روایت‌ها و زنده نگه‌داشتن فرهنگ شهادت و ایثار برنامه‌های دشمن را نقشه بر آب خواهد کرد.

نصیرزاده تأکید کرد: ما باید روایت‌ها را به کلاس‌های درس انتقال داده و دانشگاه آزاد اسلامی که فرهنگ بسیجی و ولایت مداری اکنون در این دانشگاه اسلامی و انقلابی نهادینه‌شده، می‌تواند متولی شایسته‌ای برای زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و راهبرد منویات مقام معظم رهبری باشد.

در این بازدید دو تن از راویان دوران دفاع مقدس که از رزمندگان ۸ سال جنگ تحمیلی هستند به روایت صحنه‌های حماسه سازی رزمندگان اسلام در مقابله با تهاجمات دشمن بعثی پرداختند.