رئیس واحد رودهن از خانواده شهید مدافع حرم تجلیل کرد
رئیس واحد رودهن از خانواده شهید مدافع حرم تجلیل کرد

دکتر حسن شهرکی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، حجت الاسلام محمد ابراهیم سراج مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر ابراهیم ذوالقرنین معاون دانشکده سما و حسین محمدی مسئول ستاد امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، دکترحسن شهرکی پور رئیس واحد رودهن با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سید اسماعیل سیرت نیا از خانواده معزز این شهید مدافع حرم بخاطر روحیه صبر،استقامت و ولایت مداری آنها تقدیر و تشکر کرد  و اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم ،افتخاری بزرگ برای تمام ملت ایران است.

در ادامه حجت الاسلام سراج مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد رودهن با بیان اینکه  شهیدان از بندگان مقرب خداوند هستند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این بزرگترین نعمتی است که صرفاَ خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند وحماسه افتخارآمیز آنها بر تاریخ ایران اسلامی برای همیشه خواهد درخشید.

سراج،  ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده های محترم آنها را از مهمترین عوامل حفظ انقلاب دانست و عنوان کرد:همه ما باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم سیره شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و به معنای واقعی کلمه خدمتگزار مردم و خانواده های معزز شهدا و ایثارگران باشیم.

در پایان، مادر شهید سید اسماعیل سیرت نیا، به بیان خاطراتی از این شهید مدافع حرم پرداخت و از دیدار و گفتگو با مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن ابراز خرسندی و قدردانی کرد.

  • منبع خبر : واحد رودهن