دیدار معاون آموزشی دانشجویی و رئیس امور استانهای مرکز امور شاهد و ایثارگران با خانواده معظم شهید حامد برزی
دیدار معاون آموزشی دانشجویی و رئیس امور استانهای مرکز امور شاهد و ایثارگران با خانواده معظم شهید حامد برزی

دیدارمعاون آموزشی دانشجویی و رییس امور استانها و کارکنان مرکز امور شاهد و  ایثار گران دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از دانشگاهیان با خانواده دانشجوی شهید حامد بزی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل چابهار ، در این دیدار که به همت امور شاهد و ایثار گران دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار با حضور جناب آقای محمد رستمی معاون آموزشی و دانشجویی مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی و جناب آقای رضا کمالی رییس امور استانها در مرکز امور شاهد و ایثار گران ،هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار و رییس بنیاد شهید شهرستان چابهار صورت گرفت،ضمن دیدار با خانواده شهید حامد بزی از شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار با آرمانهای شهدا و امام شهدا عهدی و پیمانی دوباره بستند.

در ابتدای جلسه پدر شهید ضمن تشکر و خیر مقدم به میهمانان با بیان خاطراتی از فرزند شهیدش و نحوه زندگی آن بزرگوار این مجلس را مزین کرد.

رستمی معاون آموزشی و دانشجویی مرکز امور شاهد و ایثار گران دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشکر از خانواده معظم شهید حامد بزی ، شهدا را مایه عزت و سرافرازی نظام‌مقدس جمهوری اسلامی دانست.

وی عنوان کرد: شهدا با شجاعت و استقامت خود پایه های انقلاب را تثبیت و موجب استحکام و قدرتمند شدن این یادگار امام (ره) شدن

رستمی در ادامه افزود: نعمت آسایش، ارامش و امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران از برکات رشادت های افرادی است که مخلصانه در دفاع از ارزشهای اسلامی و آرمانهای اصیل انقلابی جانفشانی کردند.که یکی از این شهدا شهید نماز جمعه چابهار شهید حامد بزی است.

کمالی رئیس امور استان های مرکز امور شاهد و ایثارگران گفت : کمترین کار ما برای ادامه دادن راه شهدا ، تلاش برای خدمت به جامعه علمی کشور به عنوان یک دین و وظیفه اخلاقی ، عرفی و دینی است.

وی با بیان اینکه هر چه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که در راه ارزشهای الهی از خود گذشتگی کردند، کاری ارزشمند و نوعی عبادت است.

حجت الاسلام یارمحمدی افزودند که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله شنیدند کسی دعا می کند که خدایا بهترین چیزی که از تو درخواست می شود در حق من مستجاب فرما؛ فرمودند اگر دعایش مستجاب شود شهادت نصیبش می شود.

پیامبر خدا شهادت در راه خدا را بهترین مرگ معرفی فرمودند.

شهید حامد بزی دانشجوی واحد چابهار در روز جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۰ در حالی که به عنوان امنیت و حراست از مسجد امام حسین(ع) چابهار مشغول به خدمت بود در حادثه تروریستی به شهادت رسید.

بعد از دیدار، مراسم غبارروبی مزار شهدا در مسجد امام حسین )ع( چابهار انجام شد.