دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با جانباز انقلاب
دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با جانباز انقلاب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به همراه معاونان و جمعی از کارکنان و دانشجویان عضو کانون ایثار از جانباز انقلاب عیادت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، همزمان با چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به‌منظور اجر نهادن به دلاوری‌ها و رشادت‌های ایثارگران، ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به همراه معاونان و جمعی از کارکنان و دانشجویان عضو کانون ایثار از جانباز حبیب‌الله کیانی عیادت کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در این دیدار با آرزوی سلامتی برای این جانباز فداکار گفت: «امنیت و آسایش امروز ما مرهون رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان است و به‌طور حتم این عزیزان از جایگاه والایی در پیشگاه خداوند متعال برخوردار هستند.»

حجت‌الاسلام یوسف اکبری مسئول امور فرهنگی آموزشکده سما شهرکرد نیز با اشاره به آیاتی از قرآن کریم درباره مردان خدا اظهار کرد: «اجر جانباز کمتر از اجر شهید نیست و قطعاً کسی که در راه خدا از مال و جان خود می‌گذرد در این دنیا و آن دنیا محبوب خداوند خواهد بود.»

محمد قاسمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد نیز با تشکر از همسر این جانباز عنوان کرد: «اجر و ثواب همسر این جانباز سرافراز و سختی‌ها و مرارت‌های نگهداری از این جانباز قابل قدردانی و تشکر است.»

مصطفی کیانی فرزند این جانباز سرافراز که اکنون دانشجو و فرمانده پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد است چگونگی مجروحیت و روند درمانی پدر خود را شرح داد.

به گزارش آنا، حبیب‌الله کیانی جانباز ۲۵ درصد در عملیات کربلای ۵ مجروح شیمیایی شد. متأسفانه سال گذشته هم به دلیل همین عارضه، در بیمارستان بستری شدند و تاکنون تحت مراقبت هستند.