دیدار صمیمانه جامعه دانشگاهی واحد تهران مركزی از جانبازان مقیم مركز توانبخشی ثار…(ع)
دیدار صمیمانه جامعه دانشگاهی واحد تهران مركزی از جانبازان مقیم مركز توانبخشی ثار…(ع)

ستاد امور شاهد و ایثارگران با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی و خادمین حرم مطهر آستان مقدس کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) به همراه پرچم متبرک آستان و بسته‌های تبرکی با اجرای مولودی خوانی برای جانبازان قطع نخاعی هشت سال دفاع مقدس مرکز توانبخشی ثارا...(ع) دیدار صمیمانه‌ای داشته اند.

ستاد امور شاهد و ایثارگران با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی و خادمین حرم مطهر آستان مقدس کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) به همراه پرچم متبرک آستان و بسته‌های تبرکی با اجرای مولودی خوانی برای جانبازان قطع نخاعی هشت سال دفاع مقدس مرکز توانبخشی ثارا…(ع) دیدار صمیمانه‌ای داشته اند.

در حاشیه این دیدار دکتر سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در گفتگویی کوتاه با تاکید بر تکریم جانبازان هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: جانبازان و ایثارگران به عنوان سفیران هشت سال دفاع مقدس و اسوه صبر و پایداری می توانند نقش موثری در خودباوری جامعه جوان کشور داشته باشند. وی افزود: در مناسبت های مختلف دیدارهای صمیمانه ای  برای دانشجویان، کارکنان و استادان فراهم شود و همچنین دانشگاه‌ها با استفاده از ظرفیت های علمی و نیروی انسانی می تواند خاطرات هشت سال دفاع مقدس را در قالب خاطره نویسی، گفتگو و تهیه و تدوین  فیلم های کوتاه به نسلهای آینده منتقل نمایند.

در این دیدار صمیمانه، تاکید و درخواست جانبازان از مسئولین دانشگاه بر کیفی سازی علم و پژوهش، خود باوری در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی ، ورزشی، اقتصادی نسل جوان و دانشگاهیان و ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت ، زنده نگهداشتن نام و یاد و خاطره شهدا و  تلاش در راستای تحقق اهداف و آرمانهای امام راحل(ره) داشتند.

 

 

 

  • منبع خبر : ستاد شاهد ایثارگران واحد تهران مركزی