دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد‌ در دوران کرونا به رکود نرفت
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد‌ در دوران کرونا به رکود نرفت

مسئول نهاد نمايندگی‌ مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختيار‌ی گفت: در وضعیت کرونا این دانشگاه با تفکر انقلابی و جهادی به فعالیت‌های خود ادامه داد و نوع تعامل میان‌ دانشجو و استاد، نه تنها به رکود نرفت بلکه دوره درخشش خود را طی می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، حجت‌الاسلام رضا قاسمی‌نژاد در نشست شورای فرهنگی دانشگاه‌ آزاد اسلامی‌ واحد شهرکرد که با حضور فرزاد‌ جهان‌بین‌ معاون فرهنگی‌ و دانشجویی‌ دانشگاه‌ آزاد اسلامی‌ برگزار شد، با  تبریک هفته بسیج و ولادت امام‌حسن‌عسکری (ع)، گفت: نکته مهمی که درباره مسائل فرهنگی و اجتماعی است، تعامل میا‌ن مسئولان و نیروهای فرهنگی دانشگاه است.

وی‌ خاطرنشان کرد: ثمرات این تعامل، همکاری و همدلی تمام نیروهای دانشگاهی است.

مسئول نهاد نمايندگی‌ مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال‌و‌بختيار‌ی افزود: در وضعیت کرونا، دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با تفکر انقلابی و جهادی به فعالیت‌های خود ادامه داد و نوع تعامل میان‌ دانشجو و استاد، نه تنها به رکود نرفت بلکه دوره درخشش خود را طی می‌کند.

این مسئول در دانشگاه‌ آزاد اسلامی‌ چهارمحال‌و‌بختياری مطرح‌ کرد: فعالیت‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی در دو عرصه مجازی و حقیقی در حال انجام است.

قاسمی‌نژاد اظهار کرد: صندوق کریم اهل‌بیت(ع) برای حمایت از دانشجویان نیازمند و خانواده‌های آنان‌  در دوران کرونا با حمایت استادان‌ و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد تأسیس شد.

وی‌ گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در دوران کرونا، فعالیت‌های آموزشی‌، پژوهشی و مسابقات به سمت فضای مجازی سوق داده شد و دوره‌های متعدد آموزشی برای استادان‌ و دانشجویان و بحث‌های روانشناسی برای خانواده‌ها در فضای مجازی برگزار شد.

به‌ گزارش آنا، گلباران و ادای احترام به پنج شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد از دیگر برنامه‌های این نشست فرهنگی بود.