دانشگاه آزاد اسلامی به‌دنبال تحقق مدیریت جهادی در فرهنگ است
دانشگاه آزاد اسلامی به‌دنبال تحقق مدیریت جهادی در فرهنگ است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی گفت: این دانشگاه همواره همکاری مستمر و مثبت با سپاه ممسنی داشته است و در بخش فرهنگی به‌دنبال تحقق مدیریت جهادی هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ممسنی، سیروس حدادنیا در دیدار با فرمانده جدید سپاه ممسنی اظهار کرد: دیدار با مسئولان سپاه مقاومت شهرستان ممسنی و ارتباط خوب با این نهاد، وظیفه سنگینی بر دوش دانشگاهیان قرار داده است و با توجه به ارتباط خوب و مثبت فرهنگی با این نهاد وظیفه مهمی برعهده داریم.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی همواره همکاری مستمر و مثبت با سپاه ممسنی داشته است و در بخش فرهنگی به‌دنبال تحقق مدیریت جهادی هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی، سپاه را از نهادهای فرهنگی اثرگذار و خدمت‌رسان دانست و خاطرنشان کرد: برای همکاری‌های مشترک، ارتباط بیشتر و استفاده از تجربیات مهم و در عین حال در راستای نتایج مهم نیازمند ارتباط بیشتر هستیم.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان ممسنی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی درباره برگزاری اردوهای جهادی، نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی، بسیج دانشجویی دانشجویی و اساتید و نشست‌های سیاسی و فرهنگی با این نهاد همکاری مطلوب داشته است.

دشمنان فرهنگ دینی ملت ایران را مورد تهاجم قرار داده‌اند

فرمانده جدید سپاه ممسنی هم با تشکر از رئیس و مجموعه تیم مدیریتی واحد ممسنی بیان کرد: در شرایط کنونی ارتباط دانشگاه آزاد ممسنی با نهادی فرهنگی به‌ویژه سپاه مثبت و مؤثر بوده به‌طوری که بیشترین اجلاس‌های فرهنگی سپاه و بسیج دانشجویی و اساتید در بستر دانشگاه آزاد اسلامی ممسنی انجام شده است.

حسین حیاتی توضیح داد: دشمنان اسلام و انقلاب فرهنگ دینی ملت ایران را مورد تهاجم قرار داده‌اند و ایجاب می‌کند که همه ما با همکاری دانشگاهیان در راه پیشبرد امور فرهنگی در دانشگاه بکوشیم.

حجت‌الاسلام سیدرضا شمس‌الدینی مسئول دفتر فرهنگ اسلامی، علی کریمی معاون فرهنگی و اسحاق فرجی معاون آموزشی واحد ممسنی نیز درباره اهمیت ارتباط سازنده و همیشگی دانشگاه با سپاه مقاومت و نقش آن در پیشبرد اهداف دوجانبه مطالبی بیان کردند.

به گزارش آنا، رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی به اتفاق جمعی از کارکنان این دانشگاه با حضور در محل سپاه ناحیه شهرستان ممسنی در نشستی با حسین حیاتی فرمانده جدید سپاه ممسنی دیدار کردند. در این دیدار اعضای هیئت رئیسه واحد ممسنی از نزدیک راهکارهای افزایش همکاری‌های دوجانبه را بررسی کردند.