حکم فرماندار برای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تیران
حکم فرماندار برای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تیران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران از سوی فرماندار و رئیس شورای ترویج و توسعه فرهنگی ایثار و شهادت این شهرستان به‌عنوان رئیس کارگروه آموزش و پژوهش و دانشجویی این شورا انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تیران، پیرو تعاملات سازنده و مناسب دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران با دستگاه‌های اجرایی این شهرستان،  فرهاد مصری‌نژاد از سوی فرماندار و رئیس شورای ترویج و توسعه فرهنگی ایثار و شهادت تیران به‌عنوان رئیس کارگروه آموزش و پژوهش و دانشجویی این شورا انتخاب شد.

در متن این حکم آمده است: اکنون در سالی که مزین به نام جهش تولید است، در اجرای آیین‌نامه ابلاغی از طرف شورای ترویج و فرهنگ ایثار و شهادت، بدین‌وسیله مسئولیت تشکیل و ریاست کارگروه آموزش و پژوهش و دانشجویی به عهده حضرت‌عالی است.

در ادامه این حکم آمده است: ضمن تشکیل جلسات با همکاری مجدانه سایر ادارات، سازمان‌ها و تشکل‌های مردمی نسبت به اجرای برنامه‌های مناسب و پرمحتوا و باکیفیت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تأکید بر تجدید میثاق و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و آرمان‌های شهدای والامقام اقدام مقتضی را معمول نمایید.

جامعه هدف جوانان هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران در این باره اظهار کرد: «خدمت در راستای ترویج فرهنگ ایثار  و شهادت یک وظیفه کلی است.»

مصری‌نژاد گفت: «هر شخص جدای از هر پست و جایگاهی باید در راستای زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و ادامه راه آن‌ها قدم برداشته و دین خود نسبت به شهدا را ادا کند؛ چراکه شهدا بدون هیچ چشم‌داشتی از جان و مال خود گذشتند و امنیت و آرامشی که امروز در جامعه داریم را مدیون شهدا هستیم لذا می‌بایست نهایت تلاش خود را جهت زنده نگه‌داشتن راه شهدا به خدمت بگیریم.

وی جامعه هدف را جوانان برشمرد و آنان را آینده‌سازان و ادامه‌دهندگان راه شهدا دانست.