جوانان این مرز و بوم با قلم خود به پیشرفت کشور کمک می‌کنند
جوانان این مرز و بوم با قلم خود به پیشرفت کشور کمک می‌کنند

هیئت داوران جشنواره ملی ایثار در بیانیه‌ای اعلام کرد: تا زمانی‌که قلم در دستان جوانان است، در راه پیشرفت کشور گام برداشته و برای اعتلای نظام تلاش می‌کنند.

به گزارش  خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه  خبرگزاری آنا،  حسین نصیرزاده رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در جشنواره جایزه ملی ایثار گفت: در چهل سالگی انقلاب اسلامی، فرزندان شهدا و ایثارگران راه پدران خود را ادامه می دهند و در عرصه علم افتخارآمیز هستند و در راه اعتلای نظام گام برمی‌دارند.

وی در ادامه بیانیه هیئت داوران را در هفت بند تشریح کرد.

در این بیانیه تصریح شده است: هیئت داوران یاد و خاطره شهدای انقلاب و مدافع حرم و شهدای دانشجو را گرامی داشته و به ارواح مطهر شهدا درود می‌فرستیم. هیئتی داوران از ابتکار شورای سیاستگذاری جشنواره سپاسگزاری می‌کند. هیئت داوران از تلاش اعضای کمیته‌های علمی دستگاه‌های آموزشی قدردانی می‌کند.

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: هیئت داوران عدم دخالت رئیس و دبیر جشنواره در انتخاب برترین‌ها را پاس می‌دارد. هیئت داوران از میان ۶۰ هزار نفر از معماران تحصیلی تعداد ۷۱ نفر را به عنوان برگزیده معرفی می‌کند که ۱۵ نفر از مراکز آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۵ نفر از از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۱۸ نفر از دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۱ نفر از مراکز آموزشی وزارت آموزش و پرورش و ۱۲ نفر از مرکز مدیریت حوزه علمیه هستند.

وی در ادامه قرائت بیانیه هیئت داوران خاطرنشان کرد: هیئت داوران تلاش ستاد ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه‌های علمیه و دستگاه‌های آموزشی انتخاب برترین‌ها را ارج نهاده است. هیئت داوران از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس مرکز مدیریت حوزه علمیه که در برگزاری این جشنواره تلاش کردند، تشکر می‌نماید.

نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی‌که قلم در دستان جوانان این مرز و بوم است، در راه پیشرفت کشور گام برمی‌دارند و برای اعتلای نظام تلاش می‌کنند.