تولید ۱۴‌ هزار عدد ماسک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان
تولید ۱۴‌ هزار عدد ماسک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان گفت: با تولید بیش از ۱۴ هزار عدد ماسک سه‌لایه علیه ویروس کرونا در شهرستان شادگان پیشگام هستیم.

محمد‌ بهروزیان‌نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شادگان با ارائه گزارش از اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌ شادگان‌ در مبارزه با ویروس کرونا از تولید بیش از ۱۴ هزار عدد ماسک سه‌لایه خبر داد.

وی‌ ادامه داد: کارگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان با تهیه مواد اولیه و حمایت دبیرخانه هیئت‌ امنا و قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان در راستای تأمین بودجه اولیه مالی و دستگاه استریل اتوکلاو توانست در مدت سه ماه بیش از ۱۴ هزار عدد ماسک سه‌لایه با رعایت اصول بهداشتی تولید کند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان افزود: سلامت کارکنان و ارباب رجوع در رأس امور واحد بوده و به همین منظور استفاده از ماسک برای کارکنان الزامی و مناطق مورد تردد دانشگاه به‌صورت دوره‌ای ضدعفونی می‌شوند.

بهروزیان‌نژاد ادامه داد: در مراسم فرهنگی اخیر به‌منظور گسترش فرهنگ استفاده از ماسک و تأمین ماسک در مراسم ماه محرم تعدادی ماسک بع عزاداران، هیئت‌های مذهبی و مساجد اهدا شد.

وی با قدردانی از کارکنان، مدیرعامل شرکت تعاونی سوزن و سنجاق آزاد شادگان و همکاران پشتیبانی  از آمادگی پذیرش درخواست و عقد قرارداد با سازمان‌ها و سایر نهادها به‌منظور تولید ماسک سه‌لایه و عرضه آن با قیمت مصوب دولتی خبر داد.