توزیع ۶۵ بسته حمایتی بین خانواده‌ دانشجویان نیازمند
توزیع ۶۵ بسته حمایتی بین خانواده‌ دانشجویان نیازمند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت از توزیع ۶۵ بسته حمایتی اقلام خوراکی بین خانواده دانشجویان نیازمند این دانشگاه خبر داد.

آذر اسکندری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در مینودشت با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت اظهار کرد: کمک به خانواده‌های نیازمند و هم‌نوعان و دستگیری از مستمندان در اوضاع و احوال سخت امروز جامعه امری ضروری، شرعی و انسانی است.

وی با بیان اینکه طرح کمک مؤمنانه در این شرایط سخت باید با قدرت و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها اجرایی شود، بیان کرد: دانشگاهیان دانشگاه آزاد مینودشت در پی فرمایش مقام معظم رهبری در حمایت از نیازمندان، ۶۵ بسته حمایتی مواد خوراکی بین خانواده دانشجویان نیازمند این واحد دانشگاهی توزیع کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت نوع‌دوستی و نیکوکاری را از خصلت‌ها و ویژگی‌های مردم ایران قلمداد کرد و افزود: با توجه به منویات رهبری مبنی‌بر حمایت از نیازمندان، دومین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه در قالب بسته‌هایی شامل برنج، شکر و روغن توسط دانشگاهیان این دانشگاه تهیه شده است.

اسکندری با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا، کشور را در شرایط سختی قرار داده است، خاطرنشان کرد: همدلی‌ها و کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان توسط همه مردم آغاز شده و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت  گام‌های مؤثری در این زمینه برداشته‌اند.