تداوم همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با معاونت غذا و داروی علوم پزشکی یاسوج
تداوم همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با معاونت غذا و داروی علوم پزشکی یاسوج

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از تداوم همکاری این دانشگاه با معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به‌منظور مقابله با کروناویروس خبر داد.

مرضیه رفعت‌ماه در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا درباره تازه‌ترین اقدامات و تمهیدات معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با موج دوم کروناویروس، اظهار کرد که همکاری با معاونت بهداشتی استان و معاون پشتیبانی استانداری و عضویت معاون علوم پزشکی دانشگاه در این گروه به‌منظور فاصله‌گذاری هوشمند ادامه دارد.

وی از تشکیل گروه‌های جهادی سلامت و عضویت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در گروه ۴۰۳۰ وزارتخانه برای آموزش به مردم خبر داد و گفت: همکاری با معاونت دارو و غذای استان در راستای تهیه پوستر و پمفلت (نوعی رسانه آموزشی) برای عموم مردم و تشکیل گروه‌های واتساپی برای آموزش مطالب علمی جدید را از دیگر اقدامات معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ذکر کرد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: پروتکل‌های بهداشتی به‌طور کامل در دانشگاه انجام و همه کلاس‌های ترم تابستان مجازی برگزار شده و امتحانات رشته‌های علوم پزشکی در استان نیز به‌صورت مجازی از اول مرداد جاری در حال برگزاری است.

رفعت‌ماه با بیان اینکه همه دروس ترم تابستان به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، از معرفی افراد مشکوک و دارای علایم شامل دانشجویان، استادان و کارمندان به مراکز ۱۶ ساعته به‌منظور تست رایگان کرونا و پیگیری حال افراد خبر داد.