تبیین فتنه ۸۸ یک وظیفه برای نیروهای انقلابی است
تبیین فتنه ۸۸ یک وظیفه برای نیروهای انقلابی است

رئیس مرکز شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تبیین و روایت جریانات فتنه ۸۸ یک وظیفه برای نیروهای انقلابی به شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حسین نصیرزاده عصر امروز در اختتاميه جشنواره سراسری هنر، ادبیات و پژوهش «روایت فتنه» در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند هشت سال دفاع مقدس گنج است و باید دائما روایت شود، روزهای ابتدایی بعد از دفاع مقدس، جریاناتی دربرابر روایت دوران جنگ مقاومت می‌کردند.

وی افزود: همگان باید می‌دانستند که فرزندان امام خمینی(ره) در شبهای عملیات چه معجزاتی را تجربه کردند و چه لحظاتی را آفریدند. مقام معظم رهبری اشارات فراوانی به جریان فتنه داشته‌اند و ایشان اولین راوی فتنه ۸۸ بودند.

رئیس مرکز شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: این روایت جنگ بود که جرئت جنگ و انهدام داعش را به فرزندان و جوانان حزب‌اللهی ایران داد. جریان فتنه باید روایت شود و الگوی جوانان امروز ما باشد. جریان فتنه ۸۸ جریان بزرگی بود که مقام معظم رهبری تاکید بسیاری بر آن داشتند.

نصیرزاده بیان کرد: این جشنواره‌ها باید بیشتر و بهتر برگزار شوند و همه مجموعه‌ها ازجمله بسیج اساتید و کارمندان باید درکنار معاونت فرهنگی و دانشجویی همکاری کنند تا دل رهبری معظم آسوده باشد. تبیین و روایت جریانات فتنه ۸۸ یک وظیفه شرعی برای نیروهای انقلابی به شمار می‌رود.