برگزاری رزمایش همدلی در دانشگاه آزاد اسلامی اسفراین
برگزاری رزمایش همدلی در دانشگاه آزاد اسلامی اسفراین

رزمایش همدلی و کمک‌های مؤمنانه به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسفراین و حمایت بنیاد احسان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اسفراین، صبح امروز رزمایش همدلی و کمک‌های مؤمنانه به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی اسفراین و حمایت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام با حضور حجت‌الاسلام غدیر محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین، حجت‌الاسلام حسین یوسفی‌فر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی و حامد خراسانی طرقی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی اسفراین در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین در این رزمایش گفت: «حضور دانشگاهیان در چنین رزمایشی تأثیر متفاوت و جالب توجهی برای همگان دارد و سبب خرسندی نیازمندان و محرومان شهرستان خواهد شد.»

وی بیان کرد: «مشاركت در کمک مؤمنانه سبب ترویج فرهنگ احسان و همدلی در كارمندان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی اسفراین می‌‌شود.»

به گزارش آنا، در رزمایش همدلی و کمک‌های مؤمنانه اسفراین تعداد ۵۰ بسته حمایتی غذایی فراهم و بین نیازمندان توزیع شد. اعضای هیئت‌علمی و كارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسفراین هم یک روز حقوق و كمک‌های نقدی خود را به این رزمایش اختصاص دادند.