مصوبات ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه
مصوبات ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

با حضور حجت الاسلام والمسلمین مرتضی جلیلی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاونان و مدیران کل واحد کرمانشاه و نمایندگان بسج اساتید، کارکنان و دانشجویان، اولین جلسه ستاد بزرگداشت برنامه های هفته دفاع مقدس، امروز در محل دفتر معاون دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، با حضور حجت‌الاسلام مرتضی جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، معاونان و مدیران کل واحد کرمانشاه و نمایندگان بسج اساتید، کارکنان و دانشجویان این واحد، نخستین جلسه ستاد بزرگداشت برنامه‌های هفته دفاع مقدس صبح امروز در واحد کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه با تأکید بر اهمیت بزرگداشت یادمان دفاع مقدس، شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، در مورد برنامه‌های ویژه این ایام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تصمیم‌گیری شد.

ستاد دفاع مقدس

از مهم‌ترین برنامه‌های مصوب در این ستاد، برگزاری اردوی راهیان نور یک‌روزه ویژه بسیج اساتید به مقصد مناطق عملیاتی غرب کشور و برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع دفاع مقدس بود.

برنامه عمومی پیاده‌روی ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان و در ادامه زیارت و غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه و قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا نیز در مجاورت مزار شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های مصوب در این جلسه بود.

به گزارش آنا، دیدار با خانواده‌های شهیدان و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر شهدا و رزمندگان سال‌های دفاع مقدس در محل ساختمان اداری و فضاسازی دانشکده‌ها و محوطه دانشگاه با یادمان‌های دفاع مقدس نیز از دیگر برنامه‌های درنظرگرفته شده برای این ایام است.

  • منبع خبر : ستاد شاهد وامور ایثارگران واحد کرمانشاه