اعزام گروه جهادی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به روستاهای محروم بناب
اعزام گروه جهادی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به روستاهای محروم بناب

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بناب با بیان اینکه گروه جهادی پزشکی این دانشگاه ۶ آذر راهی روستاهای محروم می‌شوند، بیان کرد: مقرر شده اعضای گروه به معاینه مردم محروم بپردازند.

حجت‌الاسلام حسین کاشف در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا با تشریح تازه‌ترین فعالیت‌ها و برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بناب اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا از طریق فضای مجازی با دانشجویان در ارتباط هستیم و با کانال‌ها و گروه‌های تعریف شده در این باره اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی نشریاتی را آماده کرده‌ و منتشر کرده‌اند، اضافه کرد: مطالب این نشریه درباره اهل بیت علیهم‌السلام بوده و مباحث فرهنگی به‌صورت جامع در آن آورده شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بناب در بخش دیگری از گفتگوی خود با آنا به فعالیت‌های این معاونت در راستای کمک‌های مؤمنانه اشاره و عنوان کرد: در این راستا علاوه بر کمک‌های مالی گروه جهادی را متشکل از یک پزشک، دو پرستار و یک متصدی دارویی در دو روستای شهرستان بناب ساماندهی خواهیم کرد.

کاشف با بیان اینکه گروه پزشکی ۶ آذر راهی روستاهای محروم شهرستان بناب می‌شوند، بیان کرد: مقرر شده اعضای گروه جهادی به معاینه مردم محروم بپردازند.

وی با اشاره به طرح «از حماسه تا حماسه» تبیین کرد: بیش از ۷۰ دانشجو در این طرح با ما همکاری می‌کنند.