آزادگان مایه مباهات و افتخار ایران اسلامی هستند
آزادگان مایه مباهات و افتخار ایران اسلامی هستند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ، آزادگان را مایه مباهات و افتخار ایران اسلامی معرفی نمود و از مقام دانشجوی آزاده واحد بیضا با اهدا لوح سپاس تجلیل بعمل آمد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی طی مراسمی با حضور سرپرست و معاون دانشگاه آزاد اسلامی بیضا از دانشجوی آزاده واحد بیضا با اهدا لوح سپاس تجلیل شد .
علیرضا ملایی در این مراسم گفت : ما عزت و کرامت ایران اسلامی را مرهون مجاهدت و از خود گذشتگی ایثارگران ، شهدا ، جانبازان و آزادگان می دانیم و برخود لازم می دانیم نسبت به تکریم خانواده های آنان و آزادگان سرافراز احترام ویژه ای قائل باشیم .
سرپرست واحد بیضا ، با تجلیل از صبر و استقامت و پایداری و ایثار آزادگان سرافرازافزود: به فرموده مقام معظم رهبری آزادگان گوهرهاى بازيافته‌ اى از ذخيره‌ ى ايمان در جمهورى اسلامى هستند و لذا بر ماست که قدر گوهر و این جواهرات ارزشمند حاصله از میدان دفاع ،جهاد،ایمان و تقوا از بیش از گذشته پاس بداریم .
گفتنی است دراین دیدار صمیمی برادر آزاده علی مویدی از دانشجویان واحد بیضا به بیان خاطرات و حماسه آفرینی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس پرداخت و در پایان با لوح تقدیر از این دانشجوی آزاده تجلیل شد .