جمعه 03 آذر 1396
پیام تسلیت دکتر نصیرزاده به خانواده شهید مدافع حرم «وحید فرهنگی»

پیام تسلیت دکتر نصیرزاده به خانواده شهید مدافع حرم «وحید فرهنگی»

1396-8-20 ( 13 روز پیش ) دسته خبری : عمومی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در متن پیام دکترحسین نصیرزاده آمده است:

«بسم رب الشهداء و الصدیقین

بار دیگر جوانی پرورش یافته در دامان انقلاب و در مکتب امام حسین(ع) و ائمه اطهار(ع) در دفاع از حرم اهل بیت (ع) مشتاقانه به لقای معبود و معشوق خویش شتافت و چه نادانند آنهایی که می‌پندارند با شهادت سرافرازانه مدافعین از حرم ولایت،‌ در مسیر مبارزه راستین با تروریسم و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنها خللی وارد خواهد شد.

شهید وحید فرهنگی از دانش آموختگان دانشگاه آزاداسلامی واحد تبریز که عاشقانه و باصلابت و اقتخار چونان سید و سالار شهیدان، خون خویش را تا ابد بر بلندای افق آسمان انسانیت به یادگار گذاشت و برگی دیگر از حماسه حسینی در کربلای امروز اسلام را رقم زد.

بی‌شک نیروهای توانمند مدافعان حرم که تربیت شدگان مکتب ولایت‌اند به زودی انتقام خون پاک شهدای مدافع حرم را از دشمنان قسم خورده اسلام در لوای داعش، خواهند گرفت و ضجه‌های آخر تروریست‌های تکفیری شنیده خواهد شد.

اینجانب شهادت این جوان پاک طینت را به محضر حضرت ولی‌عصر(عج)، ‌رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگوار ایران اسلامی، جامعه بصیر ولایتمدار دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه ایزدمنان برای بازمندگان صبری عظیم و اجری جزیل مسئلت دارم.»

منبع / نویسنده :

بازگشت