دوشنبه 27 آذر 1396
هماهنگی بیشتر در اجرای قوانین حمایتی آموزشی و فرهنگی ایثارگران

هماهنگی بیشتر در اجرای قوانین حمایتی آموزشی و فرهنگی ایثارگران

1396-7-15 ( 2 ماه پیش ) دسته خبری : عمومی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ، در این جلسه موضوعات آموزشی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر مورد بررسی قرار گرفت و بر هماهنگی بیشتر در اجرای قوانین حمایتی آموزشی و فرهنگی ایثارگران از سوی دو دستگاه به خصوص در قالب ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر دانشگاه تأکید شد.
همچنین در این جلسه ضمن توافق بر نحوه تعاملات مالی و شهریه دانشجویی، اجرای دقیق مصوبات ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر دانشگاه به خصوص تمرکز در پرداخت شهریه دانشجویان شاهد و ایثارگر و اجرای ماده 2 آیین نامه اجرایی ماده 66 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مورد تأکید قرار گرفت.
گفتنی است در حال حاضر بالغ بر 87 هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و در مقاطع تحصیلی مختلف مشغول به تحصیل هستند.
در این جلسه دکتر عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، سید محمدتقی طباطبایی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد، سید منصور میرمرادی معاون توسعه و مدیریت بنیاد، محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد، علی گودرزی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد، حضور داشتند.

منبع / نویسنده :

بازگشت